Yayın Olanakları

A) Kongremizde sunulan bütün bildiriler Kongre Özet Bildiri Kitapçığında online olarak basılacaktır.

B) İsteğe bağlı olarak kongrede sunulan özet bildirilere ait hazırlanan ve en geç  30 Eylül 2023 tarihine kadar gönderilen tam metinler, Uluslararası Yayınevi Belgesine sahip olan NOBEL yayınevi tarafından yayımlanacak olan kitapta bölüm olarak online olarak yayımlanacaktır. Kitap bölümlerinde yer alacak çalışmalar ayrıca Editör ve Hakem denetiminden geçecektir. Yayınlanması uygun görülen kitap bölümleri için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

C) İsteğe bağlı olarak kongrede sunulan özet bildirilere ait hazırlanan çalışmalar için Tarsus Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dergisi'nde yayın imkanı  mevcuttur. Dergimizde yayınlanmasını istediğiniz çalışmalarınız için dergipark üzerinden süreçleri takip etmeniz gerekmektedir. Dergiye gönderilen çalışmalar Editör ve Hakem denetiminden geçecektir. Yayınlanması uygun görülen çalışmalar için ücret talep edilmemektedir. 

Kitap bölümü için tam metin yazım şablonuna erişmek için tıklayınız.

Kongrede sunulan bildirilerinizin kitap bölümü olarak yayınlanmasını istiyorsanız çalışmanızı tam metin şablonuna uygun olacak şekilde hazırlayınız ve icdbme@tarsus.edu.tr adresine gönderiniz.